Adress

Emmabodavägen 9
382 45 NYBRO
Karta
Våra öppettider

Telefon/E-post

Vi som jobbar här

Bild på Christian Minich

Christian Minich

Produktionschef / Säljare


0481 – 458 88
christian.minich@sinia.se

Bild på Carina Erlandsson

Carina Erlandsson

Personalhandläggare


0481 – 458 86
carina.erlandsson@sinia.se

Bild på Eva-Karin Lindahl

Eva-Karin Lindahl

Redovisningsekonom


0481 – 458 87
eva-karin.lindahl@sinia.se

Bild på Carola Lind

Carola Lind

Orderadministratör


0481 – 458 89
carola.lind@sinia.se

Bild på Anders Österberg

Anders Österberg

Produktionssamordnare


0481 – 458 91
anders.osterberg@sinia.se

Bild på Hans-Peter Fitz

Hans-Peter Fitz

Kundansvarig


0481 – 458 99
hans-peter.fitz@sinia.se

Bild på Sandi Mehinagic

Sandi Mehinagic

Kundansvarig


0481 – 458 85
sandi.mehinagic@sinia.se

Bild på Bilge Karahalil

Bilge Karahalil

Kundansvarig


0761 – 28 21 22

Bild på Valentina Sabri

Valentina Sabri

Kundansvarig


0481 – 458 64
valentina.sabri@sinia.se

Bild på Magnus Blomfeldt

Magnus Blomfeldt

Servicegruppen


0481 – 458 82
magnus.blomfeldt@sinia.se

Bild på Andreas Karlsson

Andreas Karlsson

Servicegruppen


0481 – 458 94
andreas.karlsson@sinia.se

Mariana Rundgren

Mariana Rundgren

Handledare Funktionsstöd


0481 – 454 62
mariana.rundgren@nybro.se

Bild på Patrik Åberg

Patrik Åberg

Verksamhetschef


0481 – 454 12
patrik.aberg@sinia.se

Förordnad att verka i företaget från Nybro kommuns Arbetsmarknadsenhet under 2023